Şahan Gökbakar’ın yeni filmi ‘Erdal ile Ece’nin fragmanı yayınlandı.

Bey
13 Şub 2024
Şahan Gökbakar’ın yeni filmi ‘Erdal ile Ece’nin fragmanı yayınlandı.

Şahan Gökbakar’ın Seda Türkmen ile birlikte rol aldığı ‘Erdal ile Ece’ filminin fragmanı yayınlandı. Gökbakar evlilik komedisi türündeki filmin nerede ve ne zaman yayınlanacağı bilgisini de sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar son olarak 2022 yılında ‘Recep İvedik 7’ filmini Disney Plus’ta izleyiciyle buluşturmuştu. Yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Gökbakar, ‘Erdal ile Ece’ filminin nerede ve ne zaman yayınlanacağını duyurdu.

‘ERDAL İLE ECE’ NEREDE VE NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Şahan Gökbakar başrolünü Seda Türkmen ile paylaştığı yeni filmini aslında Disney Plus için çektiğini ancak Disney Plus’’ın daha sonra filmi yayınlamak istemediğini açıkladı. ‘Erdal ile Ece’yi sinema salonlarında izleyiciyle buluşturacağını belirten Gökbakar, filmin 23 Şubat 2024’te vizyona gireceğini söyledi. Filmin fragmanı da bugün yayınlandı.

‘ERDAL İLE ECE’ FİLMİNİN KONUSU NE?

Yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar’ın oturduğu komedi türündeki ‘Erdal ile Ece’nin konusu şöyle: Erdal, kuzeni Oğuz ile birlikte oto sanayide araç kaplama, modifiye işleriyle uğraşan bir adamdır. Karısı Ece ise kurumsal bir firmada yönetici olarak çalışan bir kadındır. Uzun yıllardır evli olan Erdal ile Ece’nin yaşadığı acı tatlı çatışmalar, onları birbirinden komik olayların içine sürekler.

filmi izlemek için : hdfilmvadisi.org/erdal-ile-ece/

Yorumlar